Satnica

Prikaži satnicu:

 

petak, 1. sept 2017.

Kapija Open Air Cinema

20:30 - Rekvijem za gospođu J. / Drama, crna komedija, Srbija, 2016.
Režija: Bojan Vuletić, Selekcija: Nacionalna klasa
23:00 - Srce od kamena / Drama, Danska, Island, 2016.
Režija: Guðmundur Arnar Guðmundsson, Selekcija: 360°

Nazorova Open Air Cinema

21:00 - Igla ispod praga / Komedija, Crna Gora, 2016.
Režija: Ivan Marinović, Selekcija: Fresh Danube Films
23:00 - Ne gledaj mi u tanjir / Porodična drama, Hrvatska/Danska, 2016.
Režija: Hana Jušić, Selekcija: Fresh Danube Films

Beogradska Indoor Cinema

18:00 - Vetar / Drama, Srbija, 2016.
Režija: Tamara Drakulić, Selekcija: Nacionalna klasa
19:30 - Gora / Dokumentarni, Srbija, Bosna i Hercegovina, 2017.
Režija: Stefan Malešević, Selekcija: Nacionalna klasa
21:15 - Svi severni gradovi / Drama, Srbija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, 2016.
Režija: Dane Komljen, Selekcija: Nacionalna klasa
23:15 - Najvažniji dečko na svetu / Dokumentarni, komedija, Srbija, 2016.
Režija: Tea Lukač, Selekcija: Nacionalna klasa

Rampin put Open Air

20:30 - Čokoladni vetar / Igrani, Rusija, 2016.
Režija: Ilia Antoenko, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - #selfi / Igrani, Nemačka, 2016.
Režija: David M. Lorenz, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Kad bih mogla da biram / Igrani, studentski, Srbija, 2015
Režija: Žarko Sebić, Mirjana Isakov, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Uspomene / Animirani dokumentarni film, Finska, 2017.
Režija: Erika Weiste, Reetta Neittaanmäki, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Majka Meri / Igrani, Avganistan, 2016.
Režija: Sadam Wahidi, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Flafi / Igrani, Srbija, Kanada, 2016.
Režija: Lee Filipovski, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Putovanje kolima / Igrani, Nemačka, 2016.
Režija: Borbála Nagy, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Prepoznavanje / Igrani, eksperimentalni film, Španija, 2017.
Režija: Gerard Freixes-Ribera, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Kamen u ruci / Dokumentarni film , Srbija, 2017.
Režija: Stefan Ivančić, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Na putu / Igrani, Poljska, 2017.
Režija: Bartosz Nowacki , Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Zečija krv / Animirani film, SAD, Turska, 2016.
Režija: Yagmur Altan, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Bitchboy / Igrani, Švedska, 2016
Režija: Måns Berthas, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Glad / Igrani, Srbija, 2017.
Režija: Tamara Todorović , Selekcija: Up to 10.000 Bucks
subota, 2. sept 2017.

Kapija Open Air Cinema

20:00 - Dva loto listića / Komedija, Rumunija/Španija, 2016.
Režija: Paul Negoescu, Selekcija: Fresh Danube Films
21:45 - Nik Kejv: Još jednom s emocijom / Muzički dokumentarni film , Velika Britanija, 2016.
Režija: Andrew Dominik, Selekcija: Planet Rock
23:45 - Sveti vazduh / Komedija, Izrael, 2017.
Režija: Shady Srour, Selekcija: 360°

Nazorova Open Air Cinema

20:30 - Zvezdano nebo nad mojom glavom / Komedija, Francuska, 2017.
Režija: Ilan Klipper, Selekcija: 360°
22:00 - Jesen samuraja / Komedija sa elementima drame, Srbija, 2016.
Režija: Danilo Bećković, Selekcija: Nacionalna klasa

Beogradska Indoor Cinema

17:00 - Naši očevi, majke i njihova djeca / Drama, Srbija, 2017.
Režija: Sanja Savić, Selekcija: Nacionalna klasa
18:30 - Controindicazione / Dokumentarni, Srbija, 2016.
Režija: Tamara von Steiner, Selekcija: Nacionalna klasa
21:00 - Afterparti / Komedija, Srbija, 2016.
Režija: Luka Bursać, Selekcija: Nacionalna klasa
23:15 - Univerzalno stanje uma / Dokumentarni film , Francuska, 2015.
Režija: Angelique Germain, Selekcija: Planet Rock

Rampin put Open Air

20:30 - Leta / Igrani, studentski, Škotska, 2017.
Režija: Eric Romero, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Beskvasni hleb / Igrani, Francuska, 2016.
Režija: Wilfried Méance, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Nikog nema / Igrani, studentski, Srbija, 2017.
Režija: Jelena Gavrilović, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Suveniri / Eksperimentalni dokumentarni film, Portugal, 2016.
Režija: Paulo Martinho, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Četvrto carstvo / Dokumentarni film, SAD, 2016.
Režija: Alex Lora-Cercos, Adan Aliaga, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Videla sam te / Igrani, Južna Koreja, 2016.
Režija: Hae Seong Jeong, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Kleo / Igrani, Kanada, 2016.
Režija: Sanja Živković, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Napušten / Fikcija, USA, 2017.
Režija: Varun Chopra, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Južni pol / Igrani, Turska, 2016.
Režija: Emin Akpinar, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Ljubav / Dokumentarni film, Srbija, 2016.
Režija: Dušan Zorić , Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Ljubav / Igrani, Srbija, 2017.
Režija: Ognjen Petković, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Dan za Vanju / Igrani, Srbija, 2016.
Režija: Mia Knežević, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
nedelja, 3. sept 2017.

Kapija Open Air Cinema

00:00 - Mračna lobanja / Drama, Bolivija, Katar, 2016.
Režija: Kiro Russo, Selekcija: 360°
20:00 - Poslednja porodica / Drama, Poljska, 2016.
Režija: Jan P. Matuszynski, Selekcija: 360°
22:15 - Gimme Danger / Muzički dokumentarni film , SAD, 2016.
Režija: Jim Jarmusch, Selekcija: Planet Rock

Nazorova Open Air Cinema

20:30 - Adrianin pakt / Dokumentarni film, Čile, 2017.
Režija: Lissette Orozco, Selekcija: 360°
22:00 - Stado / Komedija, Srbija, 2016.
Režija: Nikola Kojo, Selekcija: Nacionalna klasa

Beogradska Indoor Cinema

17:00 - Povratak / Drama, Srbija, 2017.
Režija: Predrag Jakšić, Selekcija: Nacionalna klasa
19:00 - Zašto je Dragan napravio orkestar / Dokumentarni film, Srbija, 2017.
Režija: Nikola Spasić, Selekcija: Nacionalna klasa
21:00 - Prljavština / Drama, Slovačka/Češka, 2017.
Režija: Tereza Nvotová, Selekcija: Fresh Danube Films
22:45 - Snevani snegovi / Istorijska drama, Srbija, Mađarska, 2016.
Režija: Zoltan Bičkei, Selekcija: Nacionalna klasa

Rampin put Open Air

20:30 - Ujed pčele u Velikim Pčelicama / Igrani, Srbija, 2016.
Režija: Marko Đorđević , Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Ispred / Igrani, Francuska, 2016.
Režija: Jérémie Guez, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Prozor u sreću / Dokumentarni film, Srbija, 2017.
Režija: Drago Latinović i Ilija Galonja, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Prljavština / Igrani, Meksiko, 2017.
Režija: Paul Coronel, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Proročanstvo / Animirani eksperimentalni film, Iran, 2016.
Režija: Seyed Mohsen Pourmohseni Shakib, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - Prednji far / Igrani, Rumunija, 2017.
Režija: Ionut Gaga, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
20:30 - 13+ / Igrani, Hrvatska, 2016.
Režija: Nikica Zdunić, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
22:30 - Kontakt / Dokumentarni film , Srbija, 2017.
Režija: Mihajlo Obrenov, Selekcija: Planet Rock