Arhiva vesti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136

  • Teško je biti fin u selekciji Balkan Buster 18/05/2008 20:40
    Bosna i Hercegovina, 2007, 102 min Režija : Srđan Vuletić Uloge : Saša Petrović, Senad Bašić, Emir Hadžihafizbegović, Darija Lorenci Nagrada : Best Actor (Saša Petrović), Sarajevo Film Festival, 2007. ..
  • Živi i mrtvi u selekciji Balkan Buster 18/05/2008 17:34
    Hrvtska, 2007, 87 min Režija : Kristijan Milić Uloge : Filip Šovagović, Velibor Topić, Slaven Knezović, Marinko Prga, Borko Perić, Miro Barnjak, Božidar Orešković, Enes Vejzović, Izudin Bajrović, Ljubomir Jurković, ..
  • Jas sum od Titov Veles u Balkan Buster selekciji 18/05/2008 11:29
    Republika Makedonija, 2007, 102 min Režija : Teona Strugar Mitevska Uloge : Labina Mitevska, Ana Kostovska, Nikolina Kujaca, Dževdet Jašari, Peter Musevski Nagrade : Silver Camera 300, Brothers Manaki International Film ..
  • El Asaltante u selekciji Novi latino film 17/05/2008 19:06
    Argentina, 2007, 67 min Režija : Pablo Fendrik Uloge : Arturo Goetz, Bárbara Lombardo, Maya Lesca, Guillermo Arengo, Germán De Silva, Verónica Piaggio Nagrade : Best First Work, Lima Latin American Film Festival, ..
  • Which Way Today (A dnes nakade) u Balkan Buster selekciji 16/05/2008 17:03
    Bugarska, 2007, 90 min Režija : Rangel Valchanov Uloge : Albena Stavreva, Annie Valchanova, Antoaneta Stancheva,Genadi Nikolov, Georgi Enchev,Georgy Staykov, Dimitar Goranov, Elena Arsova-Pavlov, Iliana Kitanova, Konstantin Trendafilov, ..
  • Shanghai Trance u selekciji Exit Point 16/05/2008 16:43
    Holandija, 2008, 100 min Režija : David Verbeek Uloge : Tygo Gernandt, Tian Yuan, Lu Yulai, Cheng Haofeng Selekcija : Exit Point Shanghai Trance je zanimljiv filmski portret Šangaja 2006., holandskog reditelja Davida ..
  • Ahlaam u selekciji Democracy/Export-Import 15/05/2008 14:17
    Ahlaam Irak/Velika Britanija/Holandija, 2005, 110 min Režija : Mohamed Al Daradji Uloge: Aseel Adel, Bashir Al Majid, Mohamed Hashim Selekcija : Democracy/Export-Import Anti-ratni film iračkog reditelja Mohameda Al Daradjija biće ..
  • Svetska popularnost ‘novog latino filma’ 14/05/2008 20:35
    Posustajanje američkog nezavisnog filma i određena monotonost evropske kinematografije poslednjih godina prošlog veka otvorila su prostor za otkrivanje fenomena takozvanih “malih kinematografija“. Festivalske ..
  • Mutum u selekciji Novi Latino film 14/05/2008 20:16
    Brazil, 2007, 95 min Režija : Sandra Kogut Uloge : Thiago da Silva Mariz, Wallison Felipe Leal Barroso, Maria Juliana Souza de Oliveira, Brenda Luana Rodrigues Lima, João Vitor Leal Barroso Nagrade : Deutsches Kinderhilfswerk - ..
  • Perro Come Perro u selekciji Novi latino film 14/05/2008 20:00
    Kolumbija, 2008, 106 min Režija : Carlos Moreno Uloge : Marlon Moreno, Oscar Borda, Álvaro Rodríguez, Blas Jaramillo, Paulina Rivas, Diego Quijano Nagrade : nominacija za nagradu velikog žirija, Sundance festival, u ..
  • La sangre iluminada u selekciji Novi latino film 14/05/2008 10:17
    Meksiko, 2008, 104 min Režija : Iván Ávila Dueñas Uloge : Gustavo Sánchez Parra, Joustein Roustand, Enoc Leaño, Flor Payán, Jorge Zárate Selekcija : Novi latino film Film La ..
  • AÑO UÑA (YEAR OF THE NAIL) u selekciji Novi Latino film 13/05/2008 22:04
    Meksiko, 2007, 78 min Režija : Jonas Cuarón Uloge : Diego Cataño, Eireann Harper, Salvador Elizondo, Michéle Alban, Cristina Orozco, Maiana Elizondo, Pía Elizondo, Emilia García Nagrade : Special ..
  • El búfalo de la noche u selekciji Exit Point 13/05/2008 21:18
    Meksiko, 2007, 90 min Režija : Jorge Hernández Aldana Uloge : Diego Luna, Liz Gallardo, Gabriel González, Irene Azuela, Camila Sodi Nagrade : nominacija za nagradu Grand Jury Prize, Sundance Film Festival, 2007. ..
  • Green Fish u selekciji Retrospektiva stranog autora - Lee Chang-dong 13/05/2008 10:37
    Južna Koreja, 1997, 111 min Režija : Lee Chang-dong Uloge : Han Suk- Kyu, Shim Hye-Jin, Moon Sung-Keun Nagrade : najbolji glumac, Baek Sang Art Awards,1997, najbolji glumac, najbolji film, Blue Dragon Award, 1997, najbolji glumac, ..
  • The Amazing Truth About Queen Raquela u selekciji Exit Point 13/05/2008 14:48
    Island, 2008, 80 min Režija : Olaf Fleur Johanneson Uloge : Raquela Rios, Stefan C. Schaefer, Olivia Galudo, Brax Villa, Valerie Grand Einarsson Nagrade : Teddy, u kategoriji ’Best Feature Film’, Berlinale, 2008. Selekcija ..


Arhiva vesti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136