Arhiva vesti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135

  • Respect to Cuba - Satnica 10/06/2008 19:01
    Raspored projekcija filmova iz selekcije Respect to Cuba, koji će se prikazivatI u Pozorištu mladih, odvijaće se prema utvrđenoj satnici: Subota, 14.06. 21:00 El Benny / El Benny, Jorge Luis Sanchez, 132 min, 2006, ..
  • Bioskop Arena - Satnica 10/06/2008 18:20
    Projekcije filmova koje će biti prikazane u bioskopu Arena odvijaće se prema utvrđenoj satnici: Subota, 14.06. 18:00 Povratak / The Return , Živojin Pavlović, 70 min, SFRJ, 1966, Žika Pavlović. 20:00 Mutum / ..
  • Čarlston za Ognjenku na Festivalu 09/06/2008 17:13
    Srbija, 2008, 95 min Režija : Uroš Stojanović Uloge : Sonja Kolarčić, Katarina Radivojević, Olivera Katarina, Stefan Kapičić, Nenad Jezdić Selekcija : Nacionalna klasa Film Čarlston za Ognjenku reditelja ..
  • Film Marka Kostića u Nacionalnoj klasi 09/06/2008 16:50
    Srbija, 2005, 78 min Režija : Marko Kostić Uloge : Milica Spasojević, Stefan Lazarević, Milica Mihajlović, Andrej Šepetkovski, Goran Radaković Selekcija : Nacionalna klasa Program Nacionalne klase predstaviće ..
  • Novi film Darka Bajića 08/06/2008 12:25
    Srbija, 2007, 112 min Režija : Darko Bajić Uloge : Miki Manojlović, Ana Franić, Michael Piccirilli, Tim Seyfi, Dragan Nikolić, Branislav Lečić, Bojana Maljević, Goran Jevtić Selekcija : Nacionalna klasa Posetioci ..
  • Satnica za projekcije u Miletićevoj ulici 08/06/2008 00:27
    Raspored projekcija koje će biti prikazane u Miletićevoj ulici odvijaće se prema utvrđenoj satnici: Subota, 14.06. 21:15 Joy Division , Grant Gee, 93 min, UK&USA, 2006, Planet Rock. 23:15 Godina nokta / Ano Una ..
  • Satnica za projekcije u Dunavskom parku 07/06/2008 23:40
    Raspored projekcija koje će biti prikazane u Dunavskom parku odvijaće se prema sledećoj satnici: Subota, 14.06. 21:15 Ači i Sipak / Aci-wa ssipak, Jo Beom Jin, 90 min, Južna Koreja, 2006, Animatrix. 23:15 Vratili su se / ..
  • Muzički program - Cinema City 07/06/2008 10:43
    Na poseban način atmosferi festivala Cinema City doprineće bogat prateći muzički program. Naime, na dve lokacije u gradu, u pauzama između filmskih projekcija i u kasnijim, noćnim časovima, za posetioce festivala organizovan je ..
  • Filmski debi reditelja Nebojše Radosavljevića 07/06/2008 08:55
    Srbija, 2007, 90 min Režija : Nebojša Radosavljević Uloge : Miloš Vlalukin, Jovana Stipić, Nebojša Milovanović, Nada Šargin, Petar Božović Selekcija : Nacionalna klasa Miloš Branković , ..
  • Biro za izgubljene stvari u Nacionalnoj klasi 07/06/2008 08:47
    Srbija, 2008, 90 min Režija : Svetislav Prelić Uloge : Zoran Ćosić, Jelena Ilić, Miodrag Krivokapić, Slobodanka Latinović, Bojan Lazarov, Andrej Šepetkovski, Siniša Ubović Selekcija : Nacionalna klasa ..
  • Selekcija - Respect to Cuba 06/06/2008 15:24
    Selekcija pod nazivom Respect to Cuba posvećena je kubanskom filmu, njegovom razvoju i poslednjim produkcijama. Centar pokretanja kubanske kinematografije jeste Kubanski institut za umetnost i film, osnovan 1959. Oko zajedničkog cilja ..
  • Premijera filma Vinka Brešana otvara Cinema City 06/06/2008 11:51
    Hrvatska/Srbija, 2008, 100 min Reditelj : Vinko Brešan Uloge : Ivan Herceg, Nada Šargin, Predrag Vušović, Dražen Kühn, Damir Orlić, Leon Lučev, Mladen Vulić, Voja Brajović, Ingeborg Appelt, Linda Begonja, ..
  • Appleseed (Appurushido) u selekciji Animatrix 06/06/2008 07:10
    Japan, 2004, 105 min Režija : Shinji Aramaki Uloge : Ai Kobayashi, Jurota Kosugi, Yuti Matsuoka, Asumi Miwa, Akimoto Tsubasa Selekcija : Animatrix Appleseed pripada kategoriji najpopularnijih anima. Film je nastao 2004. ..
  • Vital u selekciji The Best of Horror 06/06/2008 06:57
    Japan, 2004, 86 min Režija : Shinya Tsukamoto Uloge : Tadanobu Asano, Nami Tsukamoto, Kiki, Kazuyoshi Kushida, Lily, Hana Kino, Go Riju, Jun Kunimura, Ittoku Kishibe Nagrade : Silver Raven, Brussels International Festival of Fantasy ..
  • Persepolis u selekciji Animatrix 05/06/2008 16:35
    Francuska, 2007, 95 min Režija : Vincent Paronnaud, Marjane Satrapi Uloge : Chiara Mastroianni, Catherine Deneuve, Danielle Darrieux, Simon Abkarian, Gabrielle Lopes, Francois Jerosme, Arie Elmaleh, Mathias Mlekuz, Jean-Francois Gallotte ..


Arhiva vesti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135